Сповіщення
Очистити все

Бар 100 Рентген ( тема для спілкування )


Yarkov Desorec
Ранг:
Досвідчений
Роль:
Сталкер
Угруповання:
Сталкери-одинаки
Записи:
168
Приєднався:
4 місяці тому
 

Автор публікації: @glomar

Справа в тому, що більшість проектів Сталкер оминають тематику реалізації РПГ складової ( реалізувати розгалужену прокачку досить важко).

Ну, тоді створи нову команду як ігровий дизайнер. Й бажано у сетингу Сталкеру чи вигадати свій.


   
ВідповіcтиЦитата
Ранг:
Новачок
Роль:
Vip Сталкер
Записи:
1
Приєднався:
4 місяці тому
 

Розкажіть ліпше, хто як познайомився із цією серією) 


   
ВідповіcтиЦитата
  Glomar
Glomar
Ранг:
Досвідчений
Роль:
Сталкер
Угруповання:
Сталкери
Записи:
49
Приєднався:
6 місяців тому
 

@harry_multicam 

Пропоную відвідати тему - Коли ви вперше зіграли в S.T.A.L.K.E.R. ?


   
ВідповіcтиЦитата
Yarkov Desorec
Ранг:
Досвідчений
Роль:
Сталкер
Угруповання:
Сталкери-одинаки
Записи:
168
Приєднався:
4 місяці тому
 

Автор публікації: @harry_multicam

Розкажіть ліпше, хто як познайомився із цією серією) 

Якщо до релізу, то багато ігрових журналів та ігрових телепередач інформували про вихід цієї "відчизняної" укр.гри.
Кожен рік виходив трейлер, котрий підігрівав інтерес до цього. В журналі "Шпіль" та інших рофлили з переносів тощо.


   
ВідповіcтиЦитата
  Fenomen
Fenomen
Ранг:
Досвідчений
Роль:
Адміністратор
Угруповання:
Сталкери-одинаки
Записи:
134
Приєднався:
1 рік тому
Початок теми  

Привіт, пройшло вже кілька днів від моменту релізу нового сайту, вражений активом бо очікування були набагато нижчі. 

 

Фікс багів і покращення будуть проводитися, але це робить інший адмін, тому не завжди є можливість на швидкий фікс.

 

А вам як реліз сайту ? Поки саме спірне це публікація модів і я не знаю як саме вирішити цю проблему щоб не було зауважень в стилі "ето другое" 


   
Сончоусік відреагував
ВідповіcтиЦитата
Yarkov Desorec
Ранг:
Досвідчений
Роль:
Сталкер
Угруповання:
Сталкери-одинаки
Записи:
168
Приєднався:
4 місяці тому
 

Автор публікації: @fenomen

Привіт, пройшло вже кілька днів від моменту релізу нового сайту, вражений активом бо очікування були набагато нижчі. 

Я теж чесно радий. В мене від минулого сайту був негатив через його поламаність та функціонал. Втратив віру тоді прям.

Автор публікації: @fenomen

Фікс багів і покращення будуть проводитися, але це робить інший адмін, тому не завжди є можливість на швидкий фікс.

Головне, що буде. Ми почекаємо. Поки що головне, що воно працює максимально як може й виконує осн.функції.

Автор публікації: @fenomen

А вам як реліз сайту ? Поки саме спірне це публікація модів і я не знаю як саме вирішити цю проблему щоб не було зауважень в стилі "ето другое" 

Я задоволений, але треба буде дійсно щось вирішувати з публікаціями модів. Бажано залучати побільше адекватних перекладачів модів.
Бо зараз треба по суті виправляти локалізації на існуючі старі моди, щоб у це можна було адекватно грати. Може після випуску свого я залучуся робити локалізації та адаптації модів під усі версії Сталкера ТЧ, як мінімум. Плюс плани є на створення фанацьких патчів до трилогії. Може потім до них можна буде зробити підтримку адонів та сторонніх модів, бо ці багануті ігри потребують підтримки. Ну й мої заморожені локалізації та вікі буду готувати у вільний час.


   
ВідповіcтиЦитата
  Fenomen
Fenomen
Ранг:
Досвідчений
Роль:
Адміністратор
Угруповання:
Сталкери-одинаки
Записи:
134
Приєднався:
1 рік тому
Початок теми  

@yarkov-desorec стосовно локалізації - якщо не помиляюся зараз дуже якісно ШІ перекладає аудіо (з одної мови на іншу зберігаючи особливість голосу ) можливо хтось зможе детальніше про цей ШІ. Якщо він платний - думаю ми вирішимо питання щоб наші модмейкери мали доступ до платної версії.


   
ВідповіcтиЦитата
Yarkov Desorec
Ранг:
Досвідчений
Роль:
Сталкер
Угруповання:
Сталкери-одинаки
Записи:
168
Приєднався:
4 місяці тому
 

Автор публікації: @fenomen

@yarkov-desorec стосовно локалізації - якщо не помиляюся зараз дуже якісно ШІ перекладає аудіо (з одної мови на іншу зберігаючи особливість голосу ) можливо хтось зможе детальніше про цей ШІ. Якщо він платний - думаю ми вирішимо питання щоб наші модмейкери мали доступ до платної версії.

Ну, є таке. Eleven Labs. Але в ідеалі треба через KITS AI чи інші ресурси.
Або через свою нейронку. Гарно виходить в авторыв ТГ-каналу "БАЗА, це Хʼюстон"...
Я сам заморозив проект свій з нейропереозвучки метрокопів задля нейроозвучки HL2.


   
ВідповіcтиЦитата
  Glomar
Glomar
Ранг:
Досвідчений
Роль:
Сталкер
Угруповання:
Сталкери
Записи:
49
Приєднався:
6 місяців тому
 

Всим привіт!

З урахуванням нинішньої ситуації в Україні, наявності вільного часу і бажання, які моди трилогії/ігри інших жанрів зараз 

проходимо сталкери? 

Чи є хто використовує програму MSI Afterburner але не для розгону відеокарти, а навпаки для максимальної оптимізації(щоб відеокарта менше грілася і видавала фпс в межах 30-40 кадрів)?


   
ВідповіcтиЦитата
Yarkov Desorec
Ранг:
Досвідчений
Роль:
Сталкер
Угруповання:
Сталкери-одинаки
Записи:
168
Приєднався:
4 місяці тому
 

Автор публікації: @glomar

З урахуванням нинішньої ситуації в Україні, наявності вільного часу і бажання, які моди трилогії/ігри інших жанрів зараз 

проходимо сталкери? 

Я останнім часом модифікую лише свій мод та граю у перші CoD1 та MoH:AA.

Автор публікації: @glomar

Чи є хто використовує програму MSI Afterburner але не для розгону відеокарти, а навпаки для максимальної оптимізації(щоб відеокарта менше грілася і видавала фпс в межах 30-40 кадрів)?

Колись давно користувався на старому ПК. Одному з двох тодішніх з 2000-х, куплених у другій половині в тодішньому десятилітті.


   
ВідповіcтиЦитата
  Glomar
Glomar
Ранг:
Досвідчений
Роль:
Сталкер
Угруповання:
Сталкери
Записи:
49
Приєднався:
6 місяців тому
 

@yarkov-desorec 

Стосовно власної модифікації: які вже є успіхи і що ще необхідно зробити?


   
ВідповіcтиЦитата
Yarkov Desorec
Ранг:
Досвідчений
Роль:
Сталкер
Угруповання:
Сталкери-одинаки
Записи:
168
Приєднався:
4 місяці тому
 

Автор публікації: @glomar

Стосовно власної модифікації: які вже є успіхи і що ще необхідно зробити?

З успіхів поки що мінімум. Залишилося доробити конфіги сталкерів у плані озброєння.
Ввести усі інші костюми у гру. Додати ПКМ з Протектою. Й додати оновлені скіни сталкерів з LA DC.
Дотестувати й чекати на вихід анонсованого Final Update v.15 під рушій OGSR Engine.
Та й дрібниці різні.
P.S. А так іноді щось допомогаю по виправленню локалізації ПП.
Там якраз текстурно та текстово будуть цікаві зміни. Я долучився поки що як консультант.
Та як людина, котра виправила російськомовний трек Live to Forget у розділі меню "Титри" на інструментальний вкорочений варіант.
Щоб не обривало посеред пісні, а плавно/м'яко закінчувалося ближче до двох хвилин з половиною, понижуючи звук.
P.P.S. Як бонус на днях додам т.з. окремі файлові українізації до GoG-релізів, котрі теоретично можуть встати гарно й на дискові версії.


   
Luzyfer і Glomar відреагували
ВідповіcтиЦитата
  Glomar
Glomar
Ранг:
Досвідчений
Роль:
Сталкер
Угруповання:
Сталкери
Записи:
49
Приєднався:
6 місяців тому
 

Всим привіт сталкери!

Щось давно сталкери не заходили до Бару.

Мабуть небезпечний рейд до ЧАЕС змусив їх затриматися.


   
ВідповіcтиЦитата
Yarkov Desorec
Ранг:
Досвідчений
Роль:
Сталкер
Угруповання:
Сталкери-одинаки
Записи:
168
Приєднався:
4 місяці тому
 

Автор публікації: @glomar

Всим привіт сталкери!

Щось давно сталкери не заходили до Бару.

Мабуть небезпечний рейд до ЧАЕС змусив їх затриматися.

Немає що розповісти поки що.
Я максимум локалізую на укр.мову частину текстур ПП задля виправленої укр.локалізації.
Й іноді доробляю свій апдейт ТЧ. Локалізації OWA та LADC давненько знову у заморозці...


   
Glomar відреагував
ВідповіcтиЦитата
  Fenomen
Fenomen
Ранг:
Досвідчений
Роль:
Адміністратор
Угруповання:
Сталкери-одинаки
Записи:
134
Приєднався:
1 рік тому
Початок теми  

@glomar Привіт, на жаль, зараз не маю багато часу для онлайну. Думаю весною буде ще важче з цим. Дякую всім хто відвідує наш сайт


   
Glomar відреагував
ВідповіcтиЦитата
Сторінка 3 / 5